четвер, 26 грудня 2019 р.

Баскетбол

   
   У грі застосовується безліч різноманітних прийомів. Тому більшу частину навчання, особливо на початковому етапі присвячую індивідуальним навичкам у діях кожного учня. Успішне вирішення цих рухових завдань залежить, в першу чергу, від уміння узгодити (скоординувати) одночасно та послідовно виконувані для цього рухи. Ймовірно і те, що для досягнення мети, ці рухи повинні бути точними. При цьому можуть виконуватись за чітко обумовленою схемою (стандартно) або змінюватись залежно від ситуації (нестандартно). Поряд з цим, вони вимагають особливих здібностей виконання.

четвер, 19 грудня 2019 р.

Незвичайні вправи з незвичайними скакалками

   Значення фізичної активності в дитячому віці неможна недооцінювати. Фізична активність необхідна не тільки для розвитку мускулатури і скелета, а й для задовільної роботи серця, легенів та інших органів.

Інструктаж батьків з безпеки життєдіяльності дітей у зимовий період

Шановні батьки!
 Уже настала зима. Діти із захопленням чекають зимових розваг, але
пам’ятайте:

10 безкоштовних онлайнсервісів для роботи проактивного вчителя



Добірка онлайнплатформ, за допомогою яких можна зробити освітній процес ефективнішим і різноманітнішим, а комунікацію з учнями – зручнішою. 

Декілька цікавих методів навчання, які використовують у закордонних школах


Зміни в системі сучасної освіти – процес складний і тривалий. Вітчизняні педагоги, які дуже багато роблять для розбудови нової української школи, потребують підтримки і розуміння.  А ще – їм так необхідні знання і поради від практиків.

У школі неприпустиме нав’язування окремих ролей хлопцям і дівчатам та рольові моделі релігій – МОН

Міністерка освіти оголосила про створення цілісної освітньої стратегії ґендерної рівності та протидії індоктринації та нав’язуванню ролей, зокрема і релігійних, у школах.

Практичні поради для дітей будь-якого віку, щоб протистояти шкільному насильству


Булінг – не просто конфлікт між однолітками, це прояв психологічного чи фізичного насильства, який може лишити по собі слід на довгі роки, вплинувши на усе життя. Щоб не стати жертвою, необхідно, передусім, навчитися захищати себе від потенційних агресорів. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть школярам протистояти цькуванню.

середа, 18 грудня 2019 р.

Застосування на уроках фізкультури принципу «небуденності»

Перш за все, це ігровий підхід, якась ігрова ізюминка, здатна згуртувати дітей і істотним шляхом мобілізувати для виконання рухової діяльності. М.Єфименко назвав так – принцип «небуденності»: рухова уява забезпечує одухотворення дитячих рухів. Учні 7-Б, 8-А та 8-Б класів фантазували з м’ячем.

середа, 4 грудня 2019 р.

Творчий проєкт «НА+В+КОЛО М’ЯЧА»

   На уроках фізичної культури учні 5-9 класів розвивалися за допомогою м’яча. Творчий проєкт «НА+В+КОЛО М’ЯЧА» навчає суворо оцінювати результати розумової діяльності, уміння відмовлятися від початих невірних кроків, якщо вони суперечать поставленій меті.

Світовий кінематограф про спорт

   Впровадження науково-методичної теми школи "Інноваційна діяльність закладу в системі формування компетентної особистості" на уроках фізичної культури та ЛФК.
(Вчителі: Мальована О.В., Ломанова Г.О.)

вівторок, 15 жовтня 2019 р.

Методика Монтессорі на уроках фізичної культури

Каталог

Впровадження науково-методичної теми школи "Інноваційна діяльність закладу в системі формування компетентної особистості" на уроках фізичної культури та ЛФК.
( Вчителі: Мальована О.В., Ломанова Г.О.)

1. Виробленя професійної компетенції вчителів фізичної культури та ЛФК:
2. Навчання учнів вчитися самостійно:
3. Формування в учнів навичок ефективно використовувати отримані знання:
4. Оздоровчі технології:


середа, 2 жовтня 2019 р.

Оздоровчі технології

“COOL GAMES”

Вчимося вчитися



   На цьому тижні (23-26 вересня) учні 6-9 класів під керівництвом Мальованої О.В. склали Банк рухливих дитячих ігор. Дуже веселими і завзятими були зустрічі маленьких волонтерів з підопічними на ігровому майданчику. Найкращими були наставники з 7-а та 6-а класів.
  О СПОРТ!  Ти – мир!!!

Олимпийские и паралимпийские игры

Первинний інструктаж на уроках фізичної культури

Україна олімпійська

Королева спорту

   В рамках місячника спорту та здоров’я учні 8-х класів виконували  стрибкові, бігові та метальні вправи. В командах панував бойовий дух та колективна підтримка. Хлопці показали кращі результати на дистанції 30 метрів, а дівчата були витриваліші в естафеті. О СПОРТ! Ти – справедливість!!!

Турнір м’ячів

   Цього тижня в нашій школі стартував «Кубок мячів». Пройшли турніри з волейболу, футболу. Учні початкової школи показали свої вміння володіти футбольним м’ячем. О СПОРТ! Ти – досконалість!

середа, 11 вересня 2019 р.

Склад методичного об’єднання

План проведення місячника фізкультурно-оздоровчої роботи (вересень 2019 р.)

План роботи методичного об’єднання на 2019/2020 н.р.

«ШКОЛА РОЗУМНОГО РУХУ» / для дітей і підлітків у системі дошкільної та початкової освіти

КОРЕКЦІЙНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ТРЕНИНГ – ІННОВАЦІЙНА ПЕДАГОГІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ

Вправи в колі

Школа розумного руху 2019

Хатха-йога

Stretchгімнастика

вівторок, 28 травня 2019 р.

День цивільного захисту

"Моральний вчинок"

Учні 9-Б класу брали участь у Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок"


Дитяча легка атлетика

Завершальний етап змагань 

Дитяча легка атлетика

Самостійні 6-б

Модуль Гімнастика «Школяр та інвентар»
“Інтерактивно”
Принцип Діяльнісного характеру навчання   
Частково-пошуковий метод - спосіб вирішення рухової задачі, заснований на аналітичній діяльності відносно певної ситуації
Задачка: самостійно об’єднатися в три рівні групи до лідера – Микита, Стас, Кароліна; вибрати для команди інвентар – обручі, килимки, м’ячі; 30 секунд для складання комплексу за схемою – дихальна вправа + 3 вправи з інвентарем + дихальна вправа. Запрошуємо до роботи!!!

Паровозик 5-а

Збір макулатури

Протягом травня в школі проходила акція по збору макулатури. 8-а клас прийняв активну участь в цьому заході. Зайвих паперів не залишилося, тому і зібрали аж 120кг! Ура!!!

четвер, 18 квітня 2019 р.

Нейрогімнастика - гімнастика розуму

Вчимося доброти

Полювання на уроці фізкультури

Цікаві вузлики

Семінар "Дитяча легка атлетика": перша сесія


16 січня 2019 на базі спортивної зали інституту відбувся обласний семінар з теми "Особливості підготовки команд учнів до обласного етапу Всесвітнього навчального проекту IAAF "Дитяча легка атлетика". Першу сесію завершили 24 вчителя з фізичної культури закладів освіти інтернатного типу.
В перспективі - підготовка до освітнього туру обласного етапу Проекту, який проводиться з 01 по 22 березня 2019 року.

Урок по-новому





Проект «Дитяча легка атлетика» на уроках фізичної культури в закладах освіти інтернатного типу


четвер, 28 березня 2019 р.

Вболіваємо та навчаємось!

   16 березня вихованці спортивного гуртка відвідали зустріч між командами української волейбольної суперліги «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»  м. Запоріжжя та «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» м.Тернопіль.
   Гра проходила у великій комфортній залі спортивного комплексу Запорізького національного університету. Команди грали дуже принципово та були налаштовані на перемогу. Але, як зазвичай, перемогу здобула сильніша команда – і це Запорізька! Усі вболівали нашу за команду, гра всім дуже сподобалась.
   Вихованці гуртка навчилися тактиці гри у волейбол та налогодженно партнерських стосунків у команді.

вівторок, 12 березня 2019 р.

Екологічне виховання в 8-А класі

Скажи булінгу «Ні!»

Добірка вправ, командних і онлайн-ігор для розвитку емоційного інтелекту учнів молодшої, середньої та старшої школи.
Сьогодні надзвичайно багато говорять про факти булінгу в школах. Показовою була історія «з харківським тортом». Однак, на жаль, такі випадки непоодинокі. У кожній школі, практично у кожному класі є певні «вигнанці», з яких періодично знущаються однолітки чи старшокласники.
Чому таке відбувається у нашому суспільстві? Адже, якщо явище булінгу, яке у дорослих згодом переростає у мобінг, настільки поширене, то варто говорити про певні проблеми суспільства. Які саме причини могли зумовити  ситуацію, що склалася?

Найстарша команда чирлідерок України

   Це — найстарша команда чирлідерок України, середній вік дівчат 65 років, але всі вони принципово називають себе саме дівчатами та продовжують впенено перемагати на міжнародних змаганнях.

Веселі тренування

Как ходьба влияет на организм


четвер, 31 січня 2019 р.

Ваш здоровий хребет. Комплекс 2

Ваш здоровий хребет. Комплекс 1

Фінська система освіти


15 цікавих фактів про японські школи


Вітаміни на уроці

  24 січня 2019 року. Дуже цікавим було знайомство  учнів 6-8 класів з країною Вітамінкою. Працюючи в групах, діти розгадували загадки, складали лото. Збір яблук нагадав корисне прислів’я: «Вітаміни різні споживай, здоров’я гарне май». Учні запам’ятали не тільки користь вітамінів, а і в яких продуктах треба їх шукати. На стенді до реклами вітамінів додались рецепти українського борщу.

четвер, 24 січня 2019 р.

Комплекс вправ на розвиток координації рухів з м’ячем, обручем, палицею

Аеробіка з предметами і без


Квест-естафета



Веселі естафети

Художня гімнастика


Здоров’язбережувальні технології на уроках фізичної культури

Виховний захід, присвячений Дню соборності України

Тема. Нехай нерозмежованою залишиться навіки! (виховний захід,  присвячений Дню соборності України,  для учнів 8-А класу)  22.01.19
Класний керівник: Ломанова Г.О.
Вихователь: Свердлов І.О.

Можливості використання ІКТ на уроках фізичної культури

Баскетбол. 8 клас. урок 13-15

  Тема уроку. Поняття про системи ведення гри в нападі. Штрафний кидок.  Блокування під час боротьби за м’яч, що відскочив від щита.   В дан...