Тема уроку. Правила техніки безпеки під час занять легкою атлетикою. Кровообіг і м'язова діяльність. Спеціальні бігові вправи.
План уроку
Кровоо́біг — процес постійної циркуляції крові в організмі, що забезпечує його життєдіяльність. Кровоносну систему організму іноді об'єднують із лімфатичною системою в серцево-судинну систему.
Кров приводиться в рух скороченнями серця і обертається судинами. Вона забезпечує тканини організму киснем, поживними речовинами, гормонами і постачає продукти обміну речовин до органів їх виділення. Збагачення крові киснем відбувається в легенях, а насичення поживними речовинами — в органах травлення . https://uk.wikipedia.org
Завдяки спорту підвищується витривалість і покращується кровообіг. Як спортсмени здатні впродовж тривалого проміжку часу виконувати вправи? Посилений кровообіг доставляє до м’язів велику кількість кисню та поживних речовин, тому м’язи вчасно отримують поживні речовини та регенеруються(відновлюються). За спокійного стану серце людини перекачує за 1 хв приблизно 5 л . Якщо пульс зростає з 60 ударів до 160, то кількість викидів в аорту сягає 100 літрів!
Займайтеся спортом мінімум три рази в тиждень від 20-30 хв, інтенсивно ходіть, не оминайте можливість піднятися сходами чи схилами. Ранкова гімнастика, оздоровчі ходьба чи біг, прискорений крок, плавання, лижі, велоспорт, базові силові навантаження, йога – усі ці види спорту надають сил, позитивних емоцій, але не забирають надмірно енергію.
Немає коментарів:
Дописати коментар