Рухливі ігри: Організація та проведення сюжетно-рольових ігор.
Дитяча легка атлетика: «Метання дитячого диска».
«Про свої здібності людина може дізнатися, тільки спробувавши застосувати їх у справі» Сенека
Легка атлетика
Рухливі ігри: Організація та проведення сюжетно-рольових ігор.
Дитяча легка атлетика: «Метання вортекса».
Рухливі ігри: Організація та проведення сюжетно-рольових ігор.
Дитяча легка атлетика: «Формула 1».
Тема уроку. Техніка передачі естафетної палички. Біг 30м. Метання малого м’яча на дальність. Заспокійлива ходьба.
План уроку.
Тема уроку.Техніка розбігу та відштовхування, подолання планки. Техніка стрибка у висоту з розбігу. Метання малого м’яча на дальність з розбігу. Біг до 300м з інтервалом відпочинку. Вправи на розслаблення.
План уроку.
Тема уроку. Техніка стрибка у довжину з розбігу (8-10 кроків) способом «прогнувшись». Біг у перемінному темпі. Заспокійлива ходьба.
План уроку.
Тема уроку. Повільний біг у чергуванні з ходьбою зі зміною напрямку за синалом. Комплекс ЗРВ. Біг 60м. Стрибок у довжину способом «прогинаючись». Біг на 300м з інтервалом відпочинку
План уроку.
Тема уроку. Повільний біг у чергуванні з ходьбою зі зміною напрямку. Комплекс ЗРВ у русі. Біг 60м. Стрибок у довжину способом «прогинаючись».
План уроку.
Стрибок в довжину з розбігу складається з чотирьох фаз:
Довжина розбігу у хлопців складає до 45м. (20-24 кроків), у дівчат до 30-35м. (18-20 кроків). Початок розбігу характеризується великим нахилом тулуба, збільшенням довжини й частоти кроків, із наближенням до бруска нахил тулуба зменшується, темп кроків стабілізується, приріст швидкості зростає за рахунок довжини кроків. Останній крок у розбігу найчастіше трохи коротший за передостанній на 25-45см. На брусок для відштовхування нога ставиться майже випрямленою активним рухом згори-вниз-назад. На місце відштовхування нога ставиться з п'ятки, кут між нею і доріжкою складає 65-70 градусів, нога трохи згинається в коліні й випрямляється в гомілко ступному суглобі. У кінці відштовхування стегно махової ноги займає горизонтальне положення, а гомілка рухається вперед, що сприяє збереженню рівноваги.
Різнойменна маховій нозі рука рухається вбік і трохи назад, а інша вперед - угору.
Проміжок між відштовхуванням та групуванням перед приземленням визначає спосіб, яким виконується стрибок.
При стрибку способом «прогинаючись» після зльоту з положення «у кроці» махова нога, випрямляючись колінному суглобі, відводиться назад до поштовхової ноги, а таз - вперед. Одночасно з опусканням махової ноги стрибун дугоподібним рухом вперед-униз-назад піднімає руки вгору чи розводить врізнобіч, приймаючи положення, «прогнувшись». Перед приземленням стрибун активним рухом виводить ноги вперед, посилаючи на зустріч руки й тулуб. ДЕТАЛЬНІШЕ
Тема уроку. Різновиди ходьби. Повільний біг у чергуванні з ходьбою зі зміною напрямку. Комплекс ЗРВ у русі. Біг 60м. Метання набивних м’ячів із різних вихідних положень.
План уроку.
Тема уроку. Поняття про системи ведення гри в нападі. Штрафний кидок. Блокування під час боротьби за м’яч, що відскочив від щита. В дан...