Формування життєзберігаючої та здоров’язберігаючої компетенції через вміння надавати першу невідкладну допомогу
Формування бережливого і дбайливого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих має стати основою та найвищою цінності і важливою умовою повної реалізації можливостей суспільства. Пересічні українці можуть надавати першу медичну допомогу потерпілим та зобов’язані це робити відповідно до Закону України, пройшовши поглиблені спеціальні курси.
Життєзберігаюча та здоров’язберігаючі компетенції – це комплекс знань, умінь, ставлень та цінностей, які спрямовані на збереження і укріплення здоров’я. Викладач має виховувати та формувати здоров’язберігаючу та життєзберігаючу компетенції студентів, застосовуючи в освітньому процесі педагогічні технології та симуляційні засоби.
Учасники тренінгу дізнаються про:
- основні аспекти формування здоров’язберігаючої та життєзберігаючої компетенцій;
- сучасні підходи щодо невідкладної медичної допомоги, які базуються на рекомендаціях Європейської ради реаніматологів; взаємозв’язок здоров’язберігаючої та життєзберігаючої компетенцій людини із оволодінням навичками базової підтримки життя.
Під час тренінгу учасники дізнаються:
- початковий алгоритм дії при наданні першої невідкладної допомоги (ознайомляться із роботою симуляційнійного кабінету;
- використання практичних методів і технологій кооперативного навчання, створення проблемних ситуацій, командної роботи.
Немає коментарів:
Дописати коментар